רח' הרקפות 1, קריית טבעון
 

נפתח סניף חדש!
072-33-80-889
עזרה ראשונה 24 שעות
FacebookVimeo
שדרות מוריה 9, חיפה
כתובת המרפאה
רח' הרקפות 1, קריית טבעון
נפתח סניף חדש!

שיקום הפה

שיקום הפה וטיפולים משמרים
 
שיקום הפה הינו שיקום המשלים חוסר או הרס כלשהו של חלק מהשן או חוסר של מספר שיניים ואף חוסר שיניים מוחלט של לסת שלמה או 2 לסתות.

בתחום  שיקום הפה אנחנו  נכנסים  למספר רב ומגוון  של שיקומים  וסיגנונות רבים  של שחזורים:

במידה של עששת בשן (חור בשן) עקב  הצטברות של חיידקים על השן ולאחר מכן חדירת החיידקים לתוך שכבת  הדנטין במקרה כזה אנו חייבים לסלק את העששת  שנוצרה על  השן ולבצע שחזור לשן ולהחזירה לתפקוד מלא.

ישנם מספר סוגי שחזורים:
  • יש שחזור אפור אשר נקרא שחזור "אמלגם".
  • ישנו  שחזור הבנוי מחומר מורכב אשר הינו שחזור "לבן" מחומר קומפוזיטי המוקשה באור ובמיוחד במרפאתנו.
  • ישנו שחזור העשוי  מחומר או מורכב או מחרסינה אשר נעשה בסריקה של האיזור הפגום וחריטה תלת מימדית אשר מיצר שחזור עמיד וחזק יותר משאר השיחזורים.

שחזור חלקי של השן עקב שבר של דופן או חלק מהשן לשן שעדיין ללא רגישות וללא טיפול שורשבעזרת הטכנולוגיה החדישה במרפאה ניתן ליצר שחזור אסתטי ועמיד  בעזרת המחרטה ולהציל את השן. בעזרת השחזור (הנקרא בשפה המקצועית (onlay ניתן להשלים חלק גדול של השן אשר מעורב בו חלק חיצוני ופנימי. שחזור זה מחובר בהדבקה לשן ומשלים באופן מושלם את השן הפגועה.

כתרים:
לרוב לפי הספרות המקצועית, אם נוצר לשן הרס "כותרתי" הגבוה מעל 65% - אז השן זקוקה להכתרה.
אם זוהי שן לאחר טיפול שורש או שן ללא טיפול שורש יש לשמר את חוזק השן ולהשאירה  במצב תקין.

ישנם  מספר  סוגים  של כתרים:
  • כתר חרסינה על בסיס  מתכת - הכתר הבסיס המתכתי שלו חזק מאוד אבל הציפוי בחרסינה שנעשה עליו יחסית חלש.
  • כתר מחרסינה  מלאה אשר נקרא גם כתר EMAX - הוא אינו כתר חרסינה מלאה אשר חוזקו הוא בינוני, אבל מתאים בעיקר לשיניים קדמיות או שחזורים בשיניים בשל הטבע האסטטי שלו המראה הטבעי שלו.
  • כתר זירקוניה - זהו כתר שבעיקרון הוא מתכת שעברה תחמוצת מיוחדת אשר גרמה לו להיות בצבע  לבן  ויש לו את החוזק כמו  של המתכת ונחשב לכתר חזק מאוד ועמיד מאוד בעל תכונות  אסתטיות מעולות
במרפאת השיניים דוקטור שומר קיימת מחרטה תלת מימדית המיצרת שחזורים אסתטיים, שיקום פה  וכתרים  מסוג  החרסינה  המלאה EMAX והזירקוניה.

בנוסף במרפאתנו מבצעים גם טיפולים שיקומיים של גשרים במידה וישנו חוסר של שן או מספר שיניים בעזרת השחזת שיניים פגומות או לאחר טיפול שורש משני צידי השן החסרה וביצוע גשר המשלים את החוסר.

אנו מבצעים שיקום פה בחיפה על גבי שתלים שיקומים קטנים משן בודדה שחסרה ועד ללסת שלמה שחסרה.

ישנם שיקומים גם במידה של חוסר שיניים חלקי או חוסר מלא של שיניים. ניתן גם לשקם  את הפה  בעזרת תותבות (פלטות) אשר נקרא "שיקום נשלף".
הפלטות, תפקידן להיות כשיקום נשלף זמני או קבוע. הפלטה לרוב משלימה חוסר שיניים  חלקי או מלא של הלסת ומורכבת לרוב על החניכיים ובלסת עליונה על החיך ובלסת  תחתונה עוברת מלפני הלשון ומשלימה את השיניים החסרות.
שיקום פה בחיפה על גבי פלטות אינו שיקום לרוב מאשר שיקום על שתלים.

לרוב, בביצוע פלטות קבועות בחוסר שיניים מלא מומלץ לבצע בכל זאת מספר שתלים בלסת תחתונה על מנת לדאוג שהתותבת תהיה יציבה ולא תזוז ותהיה מחוברת לשתלים בעזרת חיבור כדורי, ובלסת העליונה לרוב התותבת השלמה תשולב עם ואקום לחיך העליון.
 

לקביעת תור חייגו
072-33-80-889

או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

 

טלפון
072-33-80-889
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
השתלות שיניים מהירות
טיפולי שיניים מורכבים
סניף חדש
רח' הרקפות 1, קריית טבעון

Doctor Shomer - מרכז להשתלות שיניים,
 


שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית
 

לקביעת תור חייגו
072-33-80-889

או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

 
טלפון
072-33-80-889
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
השתלות שיניים מהירות
טיפולי שיניים מורכבים
סניף חדש
רח' הרקפות 1, קריית טבעון

Doctor Shomer - מרכז להשתלות שיניים,
 


שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית
 
הלבנת שינים     הלבנות שיניים     שיקום על גבי שתלים     ניקוי אבנית בשיניים     ציפוי שיניים     טיפולי חניכיים     כתרים אסתטיים     כירורגיית פה ולסת     טיפולי שיניים בחיפה     הרמת סינוס פתוחה     טיפולי יישור שיניים     יישור שיניים בחיפה     יישור שיניים שקוף     יישור שיניים בשיטה מהירה     יישור שיניים בשיטת אינויזליין     ישור שיניים בשיטת אינוזיליין     ישור שיניים מבוגרים     כתרי זירוקניה ביום אחד     כתרי חרסינה ביום אחד     עקירה ושתל ביום אחד