רח' הרקפות 1, קריית טבעון
 

נפתח סניף חדש!
072-33-80-889
עזרה ראשונה 24 שעות
FacebookVimeo
שדרות מוריה 9, חיפה
כתובת המרפאה
רח' הרקפות 1, קריית טבעון
נפתח סניף חדש!

טיפולי שיניים ביום אחד

אם יש לכם אירוע בקרוב או שאתם קצרים בזמן ואין לכם הרבה זמן להעדר מהעבודה ואתם מרגישים, צריכים לטפל בפה ובחניכיים שלכם במהירות מכל סיבה שהיא - היום זה אפשרי!

פעם, מטופל שהיה נכנס למרפאת שיניים היה מתחיל מסכת ארוכה של טיפולים והעברות בין רופאים ובעיקר כשהיה מדובר בטיפולים מורכבים כמו ביצוע שתלים דנטליים, טיפולי שורש וביצוע כתרים קבועים, אך היום עם טכניקות ייחודיות ועם מכשור מתקדם ניתן לעשות את הכול ביום אחד. לא עוד טרטור שבועי ולא עוד פחד מכאבים אחת לכמה ימים, היום טיפולי שיניים ביום אחד הם פופולאריים מאוד ורבים בוחרים בהם.
שיקום הפה ביום אחד יאפשר לכם לחזור במהירות לשגרה ויחסוך לכם זמן יקר ולא מעט כאב ראש. ייצור הכתר נעשה באופן מיידי במספר שעות על ידי שימוש בטכנולוגיה חדישה בעזרת סורק אינטראוראלי ומחרטה תלת ממדית.


שתלים ביום אחד
שתלים ביום אחד מבוססים על הרעיון של אנשים הפוחדים מטיפולי שיניים או מפאת קוצר זמן מעוניניים בלהתחיל ולסיים את הטיפול מהר ככל הניתן ובכמה שפחות כאב. בשיטה זו כמובן המטופל תמיד יצא עם שיקום כלשהו בפה ולא ישאר ללא שיניים. השיטה מספקת דרך מהירה להשלמת טיפולי השיניים. בשיטה הזו זוכה המטופל לשיקום בפה זמני בביקור אחד בלבד.
לאחר 3-4 חודשיים יידרש המטופל לבקר שוב במרפאה על מנת לבצע את  הכתר הקבוע.
במהלך הביקור תתבצע הדמיה ממוחשבת של מיקום השתל, וצילומים תלת ממדיים אשר מאפשרים לרופא לקבוע את המיקום המדויק של השתלים. אין צורך לחכות עד שמיקום העקירה יחלים ברוב המקרים, ואין צורך להמתין חודשים ארוכים. החלמת החלל שנוצר בפה לאחר העקירה מתבצעת יחד עם השתל החדש בתוכו.

הרכבת שתלים בשיניים ביום אחד חוסכת למטופל את המבוכה שבשיניים חסרות, ומאפשרת לו להתנהל כרגיל בעיקר אם יש לו אירוע חשוב כלשהוא שלקראתו הוא רוצה להיראות במיטבו. שיקום הפה ביום אחד הוא הליך מקובל היום והוא פתרון מצוין לבעיות שונות, ורבים בוחרים בו על פני השיטה המסורתית שהייתה נהוגה עד כה.


מתי כדאי להימנע משתלים ביום אחד?
שיקום הפה ביום אחד מומלץ,  אך יש שני מקרים בהם מומלץ להימנע מהליך זה:
הראשון, אם אין מספיק עצם באזור בו השן חסרה לאחר העקירה, יהיה קשה לקבוע את מיקומו המדויק של השתל.
מקרה נוסף בו עדיף להימנע מהליך זה הוא במידה ויש זיהום כלשהוא לאחר העקירה במקום בו השן חסרה.


שיקום על גבי שיניים
במרפאת השיניים דוקטור שומר ישנה טכנולוגיה חדשה - בעזרת סריקת האיזור הנגוע כגון שחזור ציפוי חרסינה או כתרי חרסינה או זירקוניה.

בעזרת סורק אינטרא-אוראלי ומדפסת תלת מימדית במרפאתנו ניתן לבצע שחורים מידיים מחרסינה על מנת לשמר את הצורה האסטיתית של השן ואת חוזק השן. בנוסף, במרפאה ניתן לבצע סדרת טיפולים כגון: שחזורים, טיפולי שורש, מבנים והכתרות השיניים ביום אחד בלבד ומבספר שעות.


הטכנולוגיה:
 
 

טיפולים ביום אחד? רק במרפאת דוקטור שומר!

אם אתם מחפשים אחר טיפולי שיניים ביום אחד, מרפאה דוקטור שומר היא המרפאה אותה אתם מחפשים. צוות מקצועי ומיומן ורמת שירות גבוהה כמו גם מיטב המכשירים והטכנולוגיה הם אלו שהופכים את המרפאה למובילה בתחומה, ומאות המטופלים המרוצים יעידו על כך.

דר שומר  ערן  אינו בעל ניסיון  רב מאוד בטיפולים  ביום אחד ובטיפולים  בהרדמה כללית אשר בוצעו בעברו  בבית חולים אסף הרופא  .וכיום  עובד מטעם מחלקת  שיקום  הפה של תל השומר  בשיקום  נרחב .והבנת הצורך בטיפול מסור

צוות המרפאה ילווה אותך בנאמנות מקצועיות וסבלנות.
המוטו שלנו - טיפולי שיניים המתאימים לכול כיס ושרות אם חיוך לכול מטופל.
צרו אתנו קשר ונשמח לספק לכם מידע נוסף!

לקביעת תור חייגו
072-33-80-889

או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

 

טלפון
072-33-80-889
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
השתלות שיניים מהירות
טיפולי שיניים מורכבים
סניף חדש
רח' הרקפות 1, קריית טבעון

Doctor Shomer - מרכז להשתלות שיניים,
 


שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית
 

לקביעת תור חייגו
072-33-80-889

או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

 
טלפון
072-33-80-889
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
השתלות שיניים מהירות
טיפולי שיניים מורכבים
סניף חדש
רח' הרקפות 1, קריית טבעון

Doctor Shomer - מרכז להשתלות שיניים,
 


שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית
 
הלבנת שינים     הלבנות שיניים     שיקום על גבי שתלים     ניקוי אבנית בשיניים     ציפוי שיניים     טיפולי חניכיים     כתרים אסתטיים     כירורגיית פה ולסת     טיפולי שיניים בחיפה     הרמת סינוס פתוחה     טיפולי יישור שיניים     יישור שיניים בחיפה     יישור שיניים שקוף     יישור שיניים בשיטה מהירה     יישור שיניים בשיטת אינויזליין     ישור שיניים בשיטת אינוזיליין     ישור שיניים מבוגרים     כתרי זירוקניה ביום אחד     כתרי חרסינה ביום אחד     עקירה ושתל ביום אחד