יישור שיניים ביום אחד

החתונה של הילד אוטוטו מתקרבת ואתם נמצאים בשיא ההכנות. הזמן עובר ואתם משתדלים להספיק כמה שיותר, וכמה ימים לפני החתונה אתם מגלים ששכחתם דבר אחד חשוב.

שכחתם לעשות טיפול יישור שיניים שכבר שנים אתם רוצים לעשות אך מכל מיני סיבות לא עשיתם את זה, ועכשיו אתם חייבים לעשות בדחיפות בשביל הערב החשוב של הילד שלכם ובשביל התמונות שיישארו עוד שנים ארוכות, וכמובן בשביל להיראות במיטבכם. זו סיבה אחת לצורך של יישור שיניים ביום אחד ויש עוד סיבות רבות כמו אי רצון לעבור תהליך ארוך של יישור שיניים וסיבות נוספות. דבר אחד ברור לכם, אתם צריכים יישור שיניים ביום אחד מהיר ואיכותי ואתם רוצים יישור שיניים בלי גשר. יש דבר כזה?

יישור שיניים מהיר-  זה אפשרי!
אם אתם צריכים יישור שיניים ביום אחד ואתם רוצים יישור שיניים בלי גשר וכל מה שנלווה אליו יש לכם את האפשרות לעשות את זה. יש היום יישור שיניים באמצעות לייזר, יישור מהיר גם אם הוא לא מושלם אך הוא בטח ישנה את המראה שלכם לטובה ואם אתם לחוצים בזמן זה יכול להיות פתרון לא רע עבורכם. אופציה נוספת של יישור שיניים מהיר אך יישור שיניים בלי גשר היא באמצעות מכשיר אקסלדנט, מה שאומר שהיישור לא יתבצע ביום אחד אבל בחצי מהזמן שטיפול רגיל ייקח ואם אתם רוצים שזה יקרה מהר אך בכל זאת יכולים להקיש לכך קצת זה פתרון מצוין.

עוד אופציה של יישור שיניים מהיר היא שיטת אינויזליין. אם אתם צריכים יישור שיניים ביום אחד ואין לכם זמן מעבר לכך הוא פחות יתאים לכם, אך אם אתם מוכנים להקדיש לכך כמה שבועות בלבד זה יהיה מצוין. מדובר על פלטות שקופות שההתאמה שלהן מתבצעת ביום אחד, ולאחר מכן צריך להגיע לאחר כשבועיים להחליף את הפלטות ולהיות עם אחרות עוד כמה שבועות. זה טיפול מהיר יחסית עם תוצאות נפלאות.

יישור שיניים תצטרכו לעשות בכל מקרה אם השיניים שלכם לא ישרות, והיום עם הטכנולוגיה המתקדמת שקיימת יש לכם אפשרויות רבות, טובות ומהירות יותר. לפרטים נוספים צרו קשר עם מרפאתו של ד"ר ערן שומר.

לקביעת תור חייגו
072-33-80-889

או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

 
טלפון
072-33-80-889
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
השתלות שיניים ביום אחד
טיפולי שיניים מורכבים

Doctor Shomer - מרכז להשתלות שיניים,
 
שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית
 
הלבנת שינים     הלבנות שיניים     שיקום על גבי שתלים     ניקוי אבנית בשיניים     ציפוי שיניים     טיפולי חניכיים     כתרים אסתטיים     כירורגיית פה ולסת     טיפולי שיניים בחיפה     הרמת סינוס פתוחה     טיפולי יישור שיניים     יישור שיניים בחיפה     יישור שיניים שקוף     יישור שיניים ביום אחד     יישור שיניים בשיטת אינויזליין