טיפולי שורש

כל עוד העששת היא בזגוגית או בשכבת הדנטין, הטיפול בה הוא אינו טיפול פשוט שיכול להיגמר בשחזור פשוט.  אך כשהיא עוברת את השכבות הללו ומגיעה למוך השן היא דורשת טיפול שורש, טיפול שנחשב טיפול שגרתי ונפוץ מאוד. טיפולי שורש כשמם כן הם, טיפולים המטפלים בשורשי השן שנוצרה והם מתבצעים דרך קבע במרפאות שיניים שונות, ואם אתם מחפשים טיפולי שיניים בחיפה, מרפאת דנטל שומר היא המרפאה הטובה ביותר עבורכם.

טיפול בשורש השן דורש ידיים מקצועיות וניסיון רב בתחום וכמובן טיפול ללא כאבים בעזרת הרדמה מקומית. טיפולי שיניים בצפון במרפאת דנטל שומר יעניקו לכם שקט לזמן רב וידיעה שאתם בידיים טובות ומיומנות מאוד בטיפולים מעין אלו.


מהלך הטיפול

טיפולי שורש כוללים סילוק העששת מהשן ומהאיזור הנגוע ממנה, לאחר מכן מסלקים את רקמת מוך השן ומנקים את תעלות השורש, ולבסוף ממלאים את התעלות של השורש בחומר מיוחד וסותמים את שורשי השן. טיפולי שיניים בחיפה במרפאת דנטל שומר מתבצעים עם הרדמה מקומית בכדי לאלחש את הכאב, אך אם השן אבדה את חיותה לגמרי לעיתים לא צריך את הרדמה כלל.
טיפולי שיניים בצפון - במרפאת דנטל שומר מתחילים עם צילומי רנטגן על מנת שניתן יהיה לאבחן את מצבה של השן, ובמהלך הטיפול מתבצעים צילומים נוספים על מנת לראות את אורך תעלות השורש באם יש צורך בכך. לאחר מכן מתבצע ניקיון יסודי של תעלת השורש ובסופו ממלאים את התעלות בחומר סתימה מיוחד שמונע כניסה של חיידקים לאזור. טיפולי שורש במרפאת דנטל שומר מתבצעים על דרך קבע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.


למה דווקא במרפאת דנטל שומר?

מרפאת דנטל שומר היא מרפאה עם ניסיון רב בטיפולי שורש. המרפאה מנוהלת על ידי ד"ר ערן שומר שהינו בעל רישיון לעסוק ברפואת שיניים בישראל ובאירופה.
צוות מרפאת דנטל שומר כולל שני רופאים ושיננית והם בעלי ניסיון רב בטיפולים מעין אלו כמו גם טיפולי שיניים אסתטיים וטיפולים אחרים.
 

צוות המרפאה ילווה אותך בנאמנות מקצועיות וסבלנות.

המוטו שלנו - טיפולי שיניים המתאימים לכול כיס ושרות אם חיוך לכול מטופל.

צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

 

לקביעת תור חייגו
072-33-80-889

או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

 
טלפון
072-33-80-889
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
השתלות שיניים ביום אחד
טיפולי שיניים מורכבים

Dental Shomer - מרכז להשתלות, שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית
 
הלבנת שינים     שיקום הפה     הלבנות שיניים     טיפולי שיניים ביום אחד     שיקום על גבי שתלים     השתלות שיניים     ניקוי אבנית בשיניים     ציפוי שיניים     טיפולי חניכיים     כתרים אסתטיים     כירורגיית פה ולסת     טיפולי שיניים בחיפה     הרמת סינוס פתוחה     טיפולי יישור שיניים     יישור שיניים בחיפה     יישור שיניים שקוף     יישור שיניים ביום אחד     יישור שיניים בשיטת אינויזליין